IKEA Poang Tekli Koltuk

IKEA’nın uygun fiyatlı mobilya konsepti ile ülkemiz yıllardır tanışıyor. Poang serisi ile de bu çıkışını sürdüren IKEA, gerçekten başarılı. Sıkıştırılmış ahşap kaplama yüzey ve kayın kaplama bir iskeletten oluşan IKEA Poang tekli koltuk yüzde yüz polipropilen kompozisyonuna sahip. 680 mm genişlik, 820 mm derinlik ve tam 1 metre yüksekliğe sahip olan IKEA Poang tekli koltuk rahat bir koltuk deneyimi sunuyor. Birleştirilmiş katmanlı kavisli kayın latalar ile rahat bir esneklik sağlamayı da ihmal etmiyor. Boyun kısmının da desteklenmesi için arkalık yüksek tutulmuş. Koltuk üzerindeki kılıf çıkarılarak temizlenebilir. Dikkat etmeniz gereken bir husus da kılıfın yalnızca kuru temizleme yapılabilir olması. Ekstra yastıklar kullanarak kanepelerinize uydurabilir, odanıza değişik bir hava katabilirsiniz. Poang serisinde poang tabure gibi tamamlayıcı ürünler de bulunuyor. Ürün temizliği az miktarda deterjanlı bez ile silinerek yapılır ve temiz bir bez ile kurulanır. Minder yıkanmaz, çamaşır suyunda kurutulamaz. Garanti edilen ağırlık ise azami 170 kg olarak belirtilmiş.

Soru Sor

IKEA Poang Tekli Koltuk hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
trackback
IKEA Tekli Koltuk Modelleri | Mobilya Kulübü

[…] favorimiz olan IKEA Poang Tekli Koltuk hakkında daha önce 2014 yılında bir yazı yazmıştık. Poang Tekli Koltuk bağlantısını takip ederek bu yazıya […]

Murat Tekfidan
Ziyaretçi

Poang İsveççe’de nokta anlamına geliyor. İngilizce’deki Point ile aynı manada. Ek bir bilgi olarak vermeyi uygun gördüm arkadaşlar.

Mehmet Çelik
Ziyaretçi

Güzel bir koltuk. Geçen sene 4 tane birden aldık çok güzel. Ayak uzatma şeyi de cabası.

Merve Yalçın
Ziyaretçi

Oho siz iyi almışsınız valla biz bir adet aldık dönüşümlü oturuyoruz 😛

wpDiscuz