IKEA Malm Şifonyer

Dünya’nın en büyük mobilya üreticilerinden IKEA’nın yatak odalarınız için ürettiği şifonyer ve komodin çözümlerinin en güzellerinden birisi kuşkusuz Malm serisi. Bu seride minimalist bir sadelik söz konusu. Kulp bile bulunmayan çekmeceleriyle Malm serisi IKEA’nın müşterilerine yaratıcılıklarını konuşturmaları için elinden gelen gayreti gösteriyor. Ahşap rengi komodin ve şifonyer modeli ile istediğiniz renge kendiniz boyayarak diğerlerinden farklı bir Malm şifonyere kavuşmanız hiçten bile değil. IKEA Mobilya’nın web sitesinden de satın alabiliyorsunuz. İstanbul ve Türkiye’nin diğer bölgelerindeki IKEA mağazalarına giderek kendiniz de alabilirsiniz. En çok tercih edilen komodin modellerinden. elinizi alttan ve üstten sokabileceğiniz oyuklarla çekmeceleri açmak çocuk oyuncağı. Beyaz, sarı ve siyah modelleri bulunan IKEA Malm komodin, şifonyer ve yatak odası takımı sizlere rahat ve konforlu bir yatak odası tercihi sunuyor.

Etiketler:,

Soru Sor

IKEA Malm Şifonyer hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Aydeniz
Ziyaretçi

Merhaba, malm 4 çekmeceli şifonyer den iki adet yanyana bitişik kullanmak istiyorum üzerine tek parça cam bulabilirmiyim ?
Çekmecelerin taşıma kapasitesi kaç kg.?
Nemli bölgede yaşıyorum şişme kabarma yaparmı?

wpDiscuz