IKEA Malkolm Sandalye

Harika bir ofis sandalyesi. Günde 3-5 saat çalışmak için uygun olabileceği söyleniyor. Uzun saatler boyunca kalmak için uygun görülmeyen bu IKEA Malkom sandalye aslında hafif ve oldukça partik.

Her ne kadar fiyat aralığı ofis sandalyeleri arasında (orta seviye IKEA ofis koltuğu modeli)  görünse de bu sandalyeyi daha çok giriş seviyesi rahat sandalye sınıfına koyabiliriz. 50 cm genişliğinde bir oturma alanı sunan IKEA Malkolm sandalye ile sandalye üzerinde bağdaş kurabilirsiniz. Eski ofis sandalyeleri gibi hiçbir konforsuzluk veya kötü yaslanma paneli bulunmayan Malkom modelinde kötü yanlardan birisi biraz sıcak tutması. Elbette soğuk bir ilde yaşıyorsanız bu özelliği lehinize çevirmek hiçten bile değil. Ancak Antalya gibi güney kesimlerinde yaşıyorsanız bu sandalyeyi seçmeden önce iki kere düşünmenizde fayda olacaktır. Bu sandalye ile uzun mesailer boyunca çalışmak için uygun görmüyoruz. İşten evinize geldiğiniz zaman birkaç saat internette takılmak için doğru bir seçim olacaktır. Eğer bu sandalye’de uzun süre oturmayı düşünüyorsanız size yine IKEA’nın Markus modelini önerebiliriz. Markus sandalye ile 8 saatten uzun süren oturmalar yapabilirsiniz.

Etiketler:

Soru Sor

IKEA Malkolm Sandalye hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz