IKEA İle Çocuğunuzun Resmi Oyuncak Olsun

IKEA’nın dünya çapında yaptığı çocukların çizimlerini gerçek yumuşak oyuncağa çevirme yarışmasının ikincisini yapıyor. İlk yarışma ile ayrıntılı bilgili IKEA Çocukların Hayallerini Gerçeğe Dönüştürdü isimli yazımızda paylaşmıştık.

Şimdi Türkiye de dahil olmak üzere bu yarışmanın ikincisi düzenleniyor. 30 Kasım 2015 tarihine kadar 5 ile 12 yaşları arasındaki çocuğunuzun çizeceği hayal dünyasındaki oyuncak eğer IKEA tarasımcıları tarafından başarılı bulunursa gerçek bir yumuşak oyuncağa dönüştürülecek. Ardından bütün dünyadaki IKEA mağazalarında satışa sunulması planlanan oyuncak ile çocuğunuz tam bir tasarımcı olma şansı yakalıyor.

IKEA Oyuncak

Örneğin yukarıdaki görseldeki oyuncağı 4 yaşındaki Belçika’nın Brüksel kentinde yaşayan Thyemo adlı bir çocuk çizdi. Yeni IKEA oyuncağı neden bir Türk çocuğun elinden çıkmasın ki?

Soru Sor

IKEA İle Çocuğunuzun Resmi Oyuncak Olsun hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz