IKEA Friheten Köşe Koltuk

IKEA’nın yataklı kanepelerinden bir ürün. Friheten köşe kanepe takımı. Gerektiğinde yatak da olabilen Friheten Köşe Koltuk takımı üstelik bazalı. 1299 TL ürün etiketine sahip olan köşe kanepede uzanma koltuğu kanepeni soluna ya da sağına yerleştirilebilir. Gerektiği amanda açılarak çıkarılabilir. Uzanma koltuğun altında ise baza sandığı bulunmakta. İstenildiği gibi depo alanı olarak kullanılabilir.

Şeritler yüzde yüz polyesterden yapılmış olan Friheten köşe koltuk takımında iskelet yapımında masif ağaç tercih edilmiş. Baza çerçevesi ise kontplak, sunta, masif kayın ağacı ile oluşturulmuş. Sandık kasası ise sunta, kontrplak ve sıkıştırılmış liflere sahip dayanıklı ahşaptan üretilmiş olup melamin kaplama ile tamamlanmış. 2.3 metre uzunlukta 0.68 metre genişlikte ve 1 buçuk metre derinliktedir. Yastık kılıfı yıkanmaz, çamaşır suyu ile temizlenmez, makinede kurutulmaz, ütülenmez ve kuru temizleme yapılmaz. Yalnızca elektrik süpürgesi ile ve nemli bez ile temizlenir.

Soru Sor

IKEA Friheten Köşe Koltuk hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Benek utin
Ziyaretçi

L tipi koltugumun yan tarafini nasil sokup diger tarafa monte edebilirim?

Çağatay Kılıç
Ziyaretçi

Çok ilginç ama şöyle de bir şey var ben Brüksel’de yaşıyorum. Türkiye’de fiyatlar nedense buradan daha ucuz. Sözde IKEA buraların markası.

wpDiscuz