IKEA 100 TL Hediye Çeki Fırsatı

IKEA’da çok güzel bir mobilya kampanyası sizleri bekliyor. IKEA’dan tek seferde yapacağınız belli tutarın üstündeki alışverişlerinize anında 100 TL hediye çeki hediye. Dünya’nın en çok satan mobilya firmalarından olan IKEA, Türk müşterilerine bir kıyağı çok görmedi.

Son gün 29 Kasım 2015

IKEA’dan yapacağınız alışverişlerin sonrasında 100 TL hediye çeki kazanma şansınız sürüyor. 29 Kasım tarihine kadar yapacağınız tek seferlik alışverişlerinizde 100 TL hediye çeki kazanabilirsiniz. Üstelik bu kampanya Türkiye’de bulunan tüm IKEA mağazalarında geçerli.

ikea-100-tl

İster Oturma Odası, İster Yemek Odası

Oturma odası veya yemek odası takımlarından yapacağınız alışverişler, sizlere 100 TL hediye çeki kazandırıyor. Bu çeki alt limit olmadan harcayabiliyorsunuz. Yani kazandığınız çek ile 100 TL değerinde herhangi bir ürün alabilirsiniz, herhangi bir alt limit bulunmuyor.

Son kullanma tarihi uzatıldı

IKEA’dan kazanacağınız 100 TL değerindeki hediye çekini 31 Ocak 2016 tarihinek kadar kullanabilirsiniz. Yani 29 Kasım 2015 tarihine kadar yapacağınız alışverişlerden kazandığınız çeki o an harcamak zorunda değilsiniz. Ocak sonuna kadar ihtiyacınız olan bir tarihte harcamanız mümkün.

Evinizin her şeyi olan IKEA’dan yapacağınız 1500 TL ve üzeri oturma odası ve yemek odası alışverişlerinize anında 100 TL hediye çeki veriliyor. Tabii ki bu alışverişleriniz tek faturada 1500 TL’nin üzerinde olması gerekiyor. Kaçırılmaması gereken bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. 🙂

Soru Sor

IKEA 100 TL Hediye Çeki Fırsatı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz