Flat Yemek Odası (Doğtaş)

Keskin ve düz hatlar mobilyada kalite ve ihtişamı gösterir. Bazı kişiler sert hatları, bazıları ise yuvarlak hatları sevebilirler. Bu, kişinin beceri ve birikimi ile ilişkilidir. Kişisel zevklerin tartışılmayacağı herkes tarafından bilinen bir gerçek olsa da Doğtaş Mobilya, kaliteli bir tasarıma imza atmış. Sadelikten ödün vermeyerek her kesimden insanın tercih edebileceği bir mobilya üretmiş. Flat Yemek Odası ile yemekler daha lezetli oluyor.
Milano ceviz, koyu gri, kumtaşı ve hardal renklerinin mükemmel uyumu ile kaliteli ve şık bir model. Spot ışıkları ile ışıklandırılan vitrini ile mükemmel bir sergi imkanı sunuyor.
Sürgülü çatal kaşık seti yuvası ile çatal almak için mutfağa gitmek tarih oluyor. Tüm modüllerin bir araya geçmesi ile oluşan harika bir yemek odası olan Flat serisi kalite ve konforun bir arada sunulduğu modellerden.

Doğtaş’tan Tam 7 Yıl Garanti

Doğtaş Mobilya ürününe o kadar güveniyor ki bu yemek odası tam 7 yıl garantili. Hiçbir yerde bulamayacağınız güzel bir fırsat. Uzun süre garanti ile yaşam boyu mutluluk sunuluyor.

Soru Sor

Flat Yemek Odası (Doğtaş) hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz