Evim Mobilya Strasbourg

Fransa’nın Strasbourg kentinde satış yapan Evim Mobilya, kaliteli ve güzel mobilyalarla dikkat çekiyor. Sstrasbourg’da yerli yabancı tüm vatandaşlar tarafından mobilya alışverişi için kullanılan Evim Mobilya, 2016 yılında da en çok tercih edilen mobilya mağazalarından olacak gibi.

Evim Mobilya

Evim Mobilya’nın geçtiğimiz yıllarda yapılan reklamlarından birinde şunlar söylendi: Evim mağazalarından kaçırılmayacak şok kampanya. Alfemo yatak odası takımı, salon takımı ve koltuk takımı sadece 2590 Euro, ayrıca kampanyaya katılan herkese Karaca’dan 399 parça 89 Euro değerindeki yemek takımı da hediye. Evim Mobilya, evinizin tüm ihtiyaçları burada.

Evim Mobilya’yı ziyaret ederek yatak odası, koltuk takımı ve yemek odası sahibi olabilirsiniz. Fransa’da yaşıyorsanız sizler için kaçırılmayacak bir mobilya fırsatı sunuyor.

Evim Mobilya Strasbourg Adres

Adres: 3 Rue Lafayette 67100 Strasbourg / France.

Telefon: 03 88 30 37 67

Cep: 06 50 82 02 92

Etiketler:

Soru Sor

Evim Mobilya Strasbourg hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz