Doğtaş Mobilya Jingle Yarışması Sona Erdi

Doğtaş Mobilya’nın düzenlemiş olduğu ödüllü jingle yarışması sona erdi. Yarışmacılardan Barış Hardal, Fatih Peşmen ve Başar Ünsal çok sayıda değeri ismin buluduğu jüri tarafından mansiyon ödülüne layık görüldü. Bu üç isim Doğtaş Mobilya’dan 2500 TL değerinde hediye çeki kazanmış oldu.

Jüride şu isimler yer alıyor: Adnan Serbest (Tasarımcı), Yılmaz Kurt (Reklamcı), Murat Yelken (Prodüktör), Yıldırım Kaymal (Danışman), Özgür Zoral (Besteci), Derya Ercan (Pazarlama Direktörü), Seçil Akın (Besteci).

Yarışma daha önce şöyle duyurulmuştu: Türkiye’nin mobilya devi Doğtaş, tasarımların ruhunu yansıtacak besteyi arıyor. Notaların ustaları, ilham perilerinin en güzel seslerini Doğtaş’ın yeni reklam müziğine dönüştürüyor. Yarışmamıza katılın, Doğtaş reklamları sizin eserinizle yayınlansın.

Herkesin katılımına açık olan bu yarışma Doğtaş Mobilya’nın markasının tanıtım çalışmalarında kullanılacak ve marka ile özdeşleşecek jingleın belirlenmesi için yapıldı. Gönderilecek çalışmaların sözlü veya sözsüz olabileceği belirtilen yarışma şartlarında son başvuru tarihi 15 Ağustos 2014 idi. Ağustos ayı içerisinde yapılan değerlendirmeler sonucunda mansiyon ödülüne sahip olacak üç eser ise 2500 TL değerinde ödüle layık görüldü. Yarışma koşullarında bir kişinin birinci seçileceği, iki kişinin ise mansiyon ödülü alacağı yazıyordu. Açıklanan sonuçta birincilik ödülü görülmezken üç adet mansiyon ödülü kazanan yarışmacı açıklanmış. Jüri, seçilen jingleları reklamlarda kullanılacak kadar değerli bulamamış olabilir veya firma birinci seçilen jingleı gizli tutmayı seçmiş olabilir. Sonuç olarak Doğtaş Mobilya adına keyifli bir yarışma sona ermiş. Ödül kazananları tebrik ediyoruz.

Etiketler:

Soru Sor

Doğtaş Mobilya Jingle Yarışması Sona Erdi hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz