Doğtaş Berlin Koltuk Takımı

Üçlü ikili ve tekli koltuklardan oluşa Doğaş Berlin Koltuk takımı, misafir ağırlamaktan hoşlanan ev insanları için yapılmış zarif ve şık bir koltuk takımı. Yatak olabilen üçlü koltuk sayesinde misafirleriniz için mobilyalarınız artık rahatça yatağa dönüşebiliyor. Geleneksel çekyat olarak tabir edilen bu model ile artık pratik bir şekilde yatağa sahip olabiliyorsunuz. Geleneksel ve şık ahşap ayaklar sayesinde artık koltukların altını süpürmek eskiden olduğundan daha kolay. Kolaylıkla elektrikli süpürge girerek süpürebilirsiniz. Uzun ömürlü Doğtaş Berlin Salon Takımı ile birinci sınıf işçiliği deneyimleyin. Metal konstrüksiyon ile güçlendirilmiş iskelet. Yüksek dansite kuş tüyü sünger ile muhteşem bir uyum Doğtaş Berlin Koltuk Takımı’nda sunulan bir diğer özelliklerden.

Soru Sor

Doğtaş Berlin Koltuk Takımı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Ece Yalçın
Ziyaretçi

Berlin koltuk takımı çok güzel ona diyecek bir sözümüz yok ancak çeşke ismi Türkçe falan olsaydı. Neden alaman şehrine isim verdiklerini anlamak çok güç. Böyle güzel güzel Doğtaş Ankara Koltuk Takımı olsa iyi olurdu bence.

wpDiscuz