DOĞTAŞ Amsterdam

Doğtaş Mobilya’nın Amsterdam mağazası, Hollanda’da pek çok ilki de beraberinde getiriyor. Avrupa’nın en büyük mobilya mağazası olma özelliğine sahip Doğtaş Mobilya Amsterdam mağazası, Amsterdam‘da yaşayan yerli yersiz tüm halkın ilgisini çekiyor. Bu ilde yaşayan insanların mobilyaya olan hasretini gideren Doğtaş, Exclusive adını verdiği özel mağazası ile adından çok söz ettiriyor.

Amsterdamlı mobilya müşterilerinin çok memun olduğu Doğtaş Mobilya, Amsterdam’da kalite ve güvenin adresi olarak tanımlanıyor. Yapılan küçük bir araştırma ile Doğtaş Mobilya müşterilerinin sadece Amsterdam‘da yaşyan Türkler olmadığı, aynı zamanda Amsterdam’ın yerlisi Hollandalı vatandaşların da Doğtaş‘tan alışeriş yaptıkları belirlenmiş. Hollanda‘da bu tür Türk mağazalarının olması hem bizim hem de Hollandalı kişilerin mutluluk kaynağı halinde.

Adres: Doğtaş Exclusive, Zuidermolenweg 25, 1069 CE Amsterdam, Hollanda
Telefon: +31 20 610 6070

Soru Sor

DOĞTAŞ Amsterdam hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Dirk Köyt
Ziyaretçi

Ben bir futbolcuyum ve bu mobilyayı hep seviyorum. Seda Sayan Doğtaş anacım diye diye meşhur etti ama çok güzel. Doğtaş Mobilya’nın Amsterdam’a gelmesi gururlandırdı beni.

wpDiscuz