Design Meubelen Gent

Belçika’nn Gent şehrinde bulunan Design Meubelen isimli mobilya mağazası hakkındaki bilgiler bu sayfada bulunuyor.

Design Meubelen

Belçika’da Türk gurbetçi iş kadını Ferah Çimen tarafından Gent’te açılan Design Meubelen Belçika’da yaşayan Türk ve Belçikalı mobilya tutkunlarına hizmet vermeyi amaçlıyor.

Avrupa standartında hizmet veren Design Meubelen, ünlü mobilya markalarını bir araya toplamış. Gent şehrinde kaliteli hizmet prensibini elden bırakmayan bu mağazanın kurucusu ve Genel Koordinatörü Ferah Çimen isminde bir iş kadını.

Emirdağlı bir aileye mensup olan Ferah Çimen Belçika’da tahsil görmüş. Mobilya sektöründe yaptığı çalışmalar sonucu Gent şehrinde bu yönde bir açık tespit eden Çimen, Design Meubelen ile bu açığı kapatmayı hedefliyor.

Gent şehrinde henüz çok yeni olan Design Meubelen; kaliteli, ekonomik, kolay ödeme imkanına sahip ve indirimli mobilya ürünlerini Belçika halkına sunuyor. 2015 yılının ortalarında hizmete giren bu mağaza yerli yabancı tüm Gent halkı tarafından ilgiyle ziyaret ediliyor.

Design Meubelen Adres

Adres: Voormuide 96A – 98  9000 Gent, Belçika.
Telefon: 09 256 37 55 – Ferah Çimen.

Etiketler:,

Soru Sor

Design Meubelen Gent hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz