Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarı Açıldı!

Çukurova’da geleneksel olarak düzenlen Çukurova Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nın onbirincisi kapılarını açtı.

TÜYAP Adana International Kongre Merkezi’nde bulunan fuarın açılışı basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılandı. Adana Valisi, Büyükşehir Belediye Başkanı, Tüyap Genel Müdürü, Adana Sanayi Odası başkanı sektörün gelişmesi için katkı koyacaklarını dile getirdiler.

Haberlerde Türkiye’nin Tekas’ı diye sıklıkla adı geçen Adana’nın garip olaylarla anılmasının kendilerini üzdüğünü söyleyen konuşmacı, Ortaoğu’ya yakın bir merkez olan Adana’nın mobila ihracatı konusunda oldukça etkili bir merkez olarak genişleyebileceğine dikkat çekti.

Bu sene yaklaşık 40 bin kişinin bu fuarı ziaret etmesi beklenirken sadece ülke içinden değil çevre ülkelerden de akın akın mobilya tutkunları fuara akın ediyor.
Fuarda kanepeler, çocuk odaları, çekyatlar, yatak odaları, yemek odaları, hem modüler hem popüler mobilyalar ziyaretçilerini bekliyor.
Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarı’na katılmak isteyenler elini çabuk tutmalı çünkü fuar ancak 8 Ekim pazar gününe kadar kapılarını açık tutacak.

Etiketler:

Soru Sor

Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarı Açıldı! hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz