Çilek Mobilya Türkiye’de İlk 5’te

Çilek Mobilya’nın Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek yaptığı açıklamada Çilek Mobilya’nın temmuz ayından beri online satış platformunun hızla büyüdüğünü ve şu anda Türkiye’nin cira olarak ilk 5 mağazasından birisi olduğunu söyledi.

Yaptığı açıklamada oline satışlarda daha da büyümeyi sürdürdüklerini söyleyen Çilek, markalı mobilyalar arasında online satış uygulamasını başlatan ilklerden biri olduklarını söyledi. Ardından şu demeçleri verdi:
“Türkiye’de birçok firma internet üzerinden satışa başladı, Çilek’in bunlardan farkı bu sisteme bayilerini de entegre etmesi. Ürün dağıtımtan montaja kadar ortak bir sistem ile ortak mantıkla online satışlara başladık. Yedinci ayda başladığımız internet satış platformu hızla büyüdü. Gün itibariyle Türkiye’de ciro bakımından ilk 5 mağazadan biriyiz. İlerleyen zamanda internetten satışların önemi çok büyük. Bu önemin de sürekli artarak büyüyeceğini düşünüyoruz. Çilek’in marka değerine ve dinamik ruhuna katkı sağlayacak bayilerimizin yapamadığı online satıştan hoşlanan müşterilere de Çilek ürünlerini ulaştıracağız.”

Çilek’in bu yıl yaptığı yeniliklerden birisi de ahşap ve organik ürünlerin harmanlanması olduğunu söyledi. Özel bir firma ile yapılan ortak çalışma sonucu sağlığa zarar vermeyen boya ve aksesuarların bundan böyle Çilek Mobilya’da kullanıldığı belirtildi.

Etiketler:

Soru Sor

Çilek Mobilya Türkiye’de İlk 5’te hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz