Çilek Mobilya Köln

Çilek Mobilya‘nın Köln kentinde bulunan bayileri hakkında bilgiler. Köln’de iki adet Çilek Mobilya satış noktası bulunuyor.

Almanya’da Türk gurbetçilerin yoğun olarak yaşadığı merkezlerden biri olan Köln’de Çilek Mobilya’nın satış noktaları bulunmakta. Türkiye’nin kaliteli ve başarılı genç odası markalarının başında gelen Çilek Mobilya, Köln’de bulunan şubeleri ile Almanya’da yaşayan Türk ve Almanlar için güzel fırsatlar sunuyor. İstikbal Köln ile birlikte Köln kentinde en çok rağbet gören birkaç Türk mobilya markasından bir tanesi.

Çilek Köln

Almanya’nın büyük şehirlerinden olan Köln’de yer alan bu mağaza ile Çilek Mobilya, Avrupa’da geniş bir satış hacmi yakalamış durumda.

Çilek Mobilya Köln Adresi

Çilek Mobilya’nın resmi sitesinde yer alan bilgilere göre Köln’de tam iki adet bayisi bulunmakta. Köln’de yaşayan vatandaşlara alternatif olması açısından güzel bir haber olan bu adresler aşağıdaki gibidir.

Çilek Mobilya Gremberghoven

Adres: Möbel Hausmann Handels GmbH&Co. KG Hansestr. 51-53 51149 Köln-Gremberghoven
Telefon: +49 227160770

Çilek Mobilya Köln Porz-Lind

Adres: Porta Möbel Handels GmbH & Co. KG Frankfurter Str. 50 51147 Köln-Porz-Lind.
Telefon: +49 22036030

Etiketler:,

Soru Sor

Çilek Mobilya Köln hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Gilgil
Ziyaretçi

Merhaba ben İngiltere de yazıyom çilek ranza almak ıstıyorm acaba burya gonderıyormusz

wpDiscuz