Çilek Mobilya Hollanda

Hollanda, Avrupa’da en çok Türk gurbetçi ağırlayan ülkelerden. Hollanda’da bulunan mobilya mağazaları, burada bulunan vatandaşlara kaliteli ve güzel mobilyalar sağlar. Çilek Mobilya’nın gençler için yaptığı inovatif çözümlerle birlikte, Hollanda’da güzel bir hava yakalandı. Çilek, düşlemeyi seven çocukların yatak odalarına girerek onları hayal etmeye zorladı. Hollanda’da yaşayan çocuklar Çilek Mobilya’nın ucuz ve kaliteli genç odası takımlarıyla adeta büyülenerek mutlu bir çocukluğa ilk adıma attılar. Çilek Mobilya, Hollanda ülkesinde, Rotterdam ve birkaç şehirde daha faaliyet gösteriyor. En az yataş rotterdam kadar ilgi gören Çilek Mobilya, bu ülkedeki çocukların hayallerini süslüyor.

Soru Sor

Çilek Mobilya Hollanda hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Özmen nayar
Ziyaretçi

Hollanda da bayiniz olduğunu öğrendim acaba bu bayide çalıştırılmak üzere eleman açığınız var ve bu konu hakkında bir bilgilendirme alabilirmiyim teşekkürler

wpDiscuz