Çilek Mobilya Brüksel

Türkiye’nin en büyük genç odası üreticisi Çilek Mobilya, Avrupa’da da oldukça geniş çapta talebe sahip. Belçika’nın Brüksel kentinde de faaliyetini sürdüren Çilek, tüm dünyada binlerce çocuğun hayalini süslüyor. Çilek, çocuklara en değerli şey olan hayal etme yetisini vermeyi amaçlıyor. Türkiye’de çok rağbet gören araba karyolaların yaratıcısı olan Çilek Mobilya, araba şeklinde bir yatakta yatmayı seven çocukların sağlıklı mobilyalarla temas etmesini de sağlıyor. Çilek Mobilya’nın kullandığı boyalar tamamen sağlıklı.

Çilek Mobilya’nın kaliteli ve sağlıklı genç odası modelleri, Brüksel’de bulunan Çilek mağazasında satışa sunulmuş durumda. Bu mağaza hakkında daha fazla bilgiyi gidip kendiniz görerek elde edebilirsiniz.

Adres: Chaussée d’Alsemberg 715,1180 Uccle, Belçika.
Telefon: +32 2 343 04 14

Çilek Mobilya’nın sizler için seçtiğimiz genç odası modellerinden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz. Çilek ile düşleyin 🙂

Etiketler:,

Soru Sor

Çilek Mobilya Brüksel hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Ufuk can
Ziyaretçi

Cilek mobilyanin Yakut cocuk odasi subenizde mevcutmudur aceba

wpDiscuz