Cilek Mobilya Antwerpen

Genç odası denince akla ilk gelen marka olan Çilek Mobilya’nın Belçika Antwerpen’de bir bayisi bulunuyor. Lider genç odası markası Çilek Mobilya’nın Belçika’nın Antwerpen kentindeki şubesi hakkındaki bilgiler bu sayfada.

Çilek odası sıfır yirmidört yaş arası. Sıfır yaşından başlayarak 24 yaşına kadar olan her insanın rahatlıkla kullanabildiği Çilek genç odaları, şimdi Beliçka’nın Antwerpen kentinde. Güzel ve nazik bir liman kenti olan Antwerpen’de Çilek Mobilya bayisi de dikkat çekiyor. Bayide bulunan birbirinden şık ve güzel genç odaları ile hem kız hem de erkek çocukların hayalleri süsleniyor. Özellikle araba şeklinde yataklarıyla bütün dünyanın ilgisini çeken Çilek Mobilya, Antwerpen’de de oldukça ilgi görür vaziyette.

Çilek Mobilya Antwerpen Adres

Çilek Mobilya’nın Antwerpen’de resmi olarak bir bayisi bulunmuyor. Ancak en Belçika’da Brussels ve Gilly mevkilerinin adres ve telefon numarası aşağıdaki gibidir. Hafta içi her gün bu mağazalara giderek birbirinden güzel genç odalarına göz atabilirsiniz. İyi günlerde kullanın.

Çilek Mobilya Gilly: Chaussée de Fleurus 683 6060 Telefon: 322497888084
Çilek Mobilya Brüksel: Rue de ribaucourtstraat 158-160 Telefon: 3224276467

Soru Sor

Cilek Mobilya Antwerpen hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz