Çilek Mobilya 20 Yaşında!

Çilek Mobilya Genel Müdür Yardımcısı ve Satış Sorumlusu Talha Çilek, Çilek Mobilya’nın 20. yılı münasebeti ile yaptığı konuşmada önemli başlıklara değindi.

Çilek 20 Yaşında

Çilek olarak bu sene kuruluşumuzun yirminci yılını kutluyoruz. Türkiye mobilya sektöründe farklı bir kulvar açtığımız, kendimizle yarıştığımız yirmi sene göz açıp kapayıncaya kadar geçti. Geride bıraktığımız yıllar Çilek için gurur verici başarılarla dolu. Öncelikle Çilek, kendi sektöründeki ilk marka. Pazar araştırmaları Çilek’in en beğenilen, en güvenilir ve en bilinen marka olduğunu gösteriyor.

Biz Türkiye’nin en beğenilen mobilya markasıyız!

Bugün Çilek 5 kıtada, 66 ülkede, 5 milyondan fazla çocuğun odasını süslüyor. Biz bu rakamlara çalışanlarımız ve bayilerimizle birlikte büyük bir aile olarak ulaştık. Biz Türkiye’nin en beğenilen mobilya markasıyız. Çünkü, biz sadece mobilya üretmiyoruz; biz yirmi senedir düş üretiyoruz. Ürünlerimizde çocukların düşlerini besliyor, onlara ilham verip hayal güçlerini geliştiren ürünler tasarlıyoruz.

Hayal gücü içinizdeki çocuğun yaşamasına izin vermektedir

Bize göre bir markanın sahip olabileceği en değerli şey hayal gücüdür. Bilgi sizi A noktasından B noktasına taşıyabilir, hayal gücü ise her yere. Hayal gücü mutluluktur, yenilemek değiştirmek, dünyaya değer katmaktır. Hayal gücü içinizdeki çocuğun yaşamasına izin vermektir. Yer çekimine karşı koymak, bazen kanatlarınızı takıp bulutlara dokunmaktır. Biz ailelere şöyle sesleniyoruz: “Düşle”. Çünkü, bugün Çilek odasında oynayan bir çocuğumuz ilerde binlerce kişiyi dünyanın diğer yanlarına taşıyan bir pilot olabilir. Hatta o uçakları tasarlayan başarılı bir mühendis bile olabilir. Sonra ilham aldığımız çocuklara sesleniyoruz. Oyna, zıpla, dans et. Hatta hep o hayalini kurduğun prenses ol, kaptan ol, hep hayalini kurduğun kişi ol burası senin odan. Biz bugün ilk günkü heyecanımızla düşlemeye devam ediyoruz. Dünyanın neresinde hangi yaşta, hangi meslekte olursanız olun, sahip olduğunuz en değerli şeyi fark edin, düşle. Tıpkı bizim gibi yaşamınızın değiştiğini fark edeceksiniz. Çilek ile düşle.

Etiketler:

Soru Sor

Çilek Mobilya 20 Yaşında! hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz