Çilek Biconcept Araba Karyola

Çilek Mobilya’nın yıllardır bilinen o araba şeklindeki yatak konseptlerinden birisi. BiConsept karyola tam dört renkle sizlere sunuluyor. Üstelik şu sıralar 140 TL civarında indirim var.

Çocukların vageçemediği bazı şeyler vardır. Bunlardan birisi de araba yataklar. Çilek mobilya bu konseptin öncülerinden. Biconsept araba karyolası ile tam dört renkte araba karyola bulunuyor. Kırmızı, siyah, beyaz ve pembe. Çoğunlukla erkek çocukların tercih ettiği araba yataklar bu üründe kızların da ilgisini çekeceğe benziyor. Çünkü pembe model de bulunuyor. Böylece hem kız hem de erkek çocuklarının isteyebileceği şirinlikte bir ürün olmuş. Çilek logosu şeklindeki anahtarlığı da bulunuyor. Bu anahtarlıktaki tuşa basıldığında ses efektleriyle birlikte arabanızın farlarının yandığını görebilirsiniz. Üstelik Çilek Mobilya’nın özel anlaşması sayesinde mobilyalar artık kanserojen madde içermeyen boyalarla boyanıyor. 1399 TL olan liste fiyatında 16 Kasım 2014 tarihi itibariyle 1259 TL’ye kadar bir indirim göze çarpıyor.

Soru Sor

Çilek Biconcept Araba Karyola hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Yahya Mehmet
Ziyaretçi

Aynen dostum, benim de hiç araba yatağım olmadı. Televizyonda reklamını yapıp ağlatmasınlar çocukları.

Süleyman Erdem Yağcı
Ziyaretçi

Eskiden böyle araba yatak isterdim, şeyde vardı Çocuklar Duymasın’da havuç diye turuncu kafalı saf bir çocuk vardı. İşte o dizide sanıyorum bir araba yatak vardı. Ondan istedim babamdan almadı. Bir de küçükken şirinler takvimi istemiştim annemden, o zamanlar gazete veriyordu. Eniştem teyzemin kızına aldı, annem ben sana yaparım aynısından dedi almadı. Baktım annem yapmadı, sonra eniştemden istedim eniştem kalmamış dedi ve benim hiç şirinler takvimim olmadı. İnanılmaz üzüldüm. Küçükken hiç bana akülü araba da alınmadı. İçimde kalmıştı bu.

wpDiscuz