Chester Koltuk Modelleri

Bazen klasik modeller günümüzde olduğu gibi hiç eskimezler. Chester veya tam olarak açıklamak gerekirse Chesterfield koltuklar eskimeyen koltuk modellerinden. Hatta dünya üzerinde uzun süre rağbet gören en eski koluk modellerinden diyebiliriz. İngiltere’nin Chester bölgesinde üretimine başlanan hester koltuk, en belirgin olarak kapitoneli olarak kullanılıyor.
İlk olarak konfor düşünülerek tasarlanan Chester koltuklar aşağı yukarı 250 yıldır oturma odalarımızın vazgeçilmez parçası. Başlarda kahverengi ve tonlarında deriden imal edilen Chester koltuk modelleri, bu günlerde diğer kumaşlarda ve diğer renklerde de kullanılıyor. Orijinalden uzaklaşsa da güzel tasarımlarla bizlerin hoşuna gitmeye devam ediyorlar.
İngiliz tarzı vintage serisini lanse eden Chester koltuk modelleri günümüzde avangard, vintage ve modern mekanlarda kullanılır. Gerçek chester koltuk modelleri takım olarak kullanıldığında ortamı domine edebilir. Çoğu kez tek bir üçlü koltuktan oluşan chester koltuklar modern kolçaklı olabildiği gibi klasik bir kolçağa da sahip olabilir.

Soru Sor

Chester Koltuk Modelleri hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz