Çalışma Masası Fiyatları

Çalışma masaları, her yaştan insanların ihtiyacı olabilecek fonksiyonel mobilyalardan bir tanesidir. Küçük yaşta bir öğrenci ya da bir iş adamı. Çalışan veya okuyan her yaştan insan vaktinin bir bölümünü çalışma masasında geçirir.

Biz de bu yüzden sizler için internet üzerinden alabileceğiniz uygun fiyatlı çalışma masalarını sizler için araştırdık. Çok çeşitli fiyat aralıklarında bulunabilen çalışma masaları arasında bütçe dostu ucuz çalışma masaları ile kaliteli çalışma masalarını bir araya topladık.

Minar Nano Çalışma Masası

Yalnızca 60 TL olan bu çalışma masası giriş seviyesinde ihtiyacınızı karşılayabilecek bir masa modeli. Yan tarafında şirin bir kitaplığı da beraberinde getiren Minar Nano’nun kurulumu alıcıya aittir. Oldukça kolay ve pratik bir kuruluma sahip olan bu masa suntalamdan üretilmiş.

Akasya Çalışma Masası

Uygun fiyatlı bir diğer çalışma masası olan Akasya Çalışma Masası kdv dahil 160 TL’den satışa sunulmakta. Üstelik kargonun da bedava olduğu bu çalışma masası genç yaştaki arkadaşlar için oldukça başarılı bir seçim olarak göze çarpıyor.

İstikbal Step Çalışma Masası

Üstte seçtiğimiz ürünlerin yanında daha kaliteli ve uzun süre kullanılabilecek bir çalışma masası arayanlar için İstikbal Mobilya’nın satışa sunduğu Step Çalışma Masası oldukça ilgi çekiyor. KDV dahil 1569 TL etiket fiyatı bulunan bu çalışma masası sağlamlığı ve kalitesiyle dikkat çekmeyi başarıyor. Pembe ve mavi olarak kız ve erkek çocuklara yönelik iki farklı renk seçeneğini de beraberinde getiriyor.

 

Soru Sor

Çalışma Masası Fiyatları hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz