Bilardo Yemek Masaları

Sizler için birbirinden güzel bilardo yemek masası modellerini seçtik. Hem yemek masası hem de bilardo masası olan bu ürünler mükemmel.

Ev veya iş yerlerinde kaliteyi ön planda tutanlar için özel olarak hazırlanmış ve hem bilardo masası hem de yemek masası olarak kullanılabilen ahşap ürünler ile her iki zevk de bir arada. Sizler için birkaç bilardo yemek masasını seçtik. Umarız bu modellerden memnun kalırsınız.

Siyah, kahverengi ve beyaz. Hangi renkte ve hangi kumaş kaplamasında olursa olsun bilardo yemek masaları gerçekten çok beğeniliyor. Üstelik masaların içinde bulunan özel ısıtma sistemi sayesinde toplar yağ gibi kayıyor. Masada bulunan özel uyarı sistemi ile pike çekmek isterken hatalı duruş konumunda bulunan kişilerin uyarı sinyalleri ile uyarılması da sağlanıyor. Böylece masa kumaşının hatalı pike çekimi yüzünden zarar görmesi de önlenmiş oluyor. Bilardo yemek masası ev ve iş yerlerinizde eğlence ve keyifli anlar yaşamanız için tasarlanmış harika bir ürün.

Soru Sor

Bilardo Yemek Masaları hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Mevlude Türkeri
Ziyaretçi

Ben bu masalardan almak istiyorum fakat fiyatlarını bilmiyorum ne kadardır nereden alabilirim.

wpDiscuz