Bellona’dan TV Hediyesi

Bellona 2015 sonbaharına bomba gibi giriyor. Şimdi Bellona Mobilya’dan belli bir fiyatın üstünde mobilya alan herkes TV hediyesi kazanıyor. Üstelik tam 102 ekran. Grundig marka kaliteli bir televizyon sahibi olmak için yapmanız gerekenler çok basit. Hemen en yakın Bellona bayisine giderek minimum 6900 TL değerinde bir alışveriş yapın. Bu alışverişiniz kampanya dahilinde değerlendirilerek 102 ekran LED TV sizlere hediye edilecektir. Yaptığınız alışveriş 6900 TL’nin üzerinde hatta 9900 TL’nin üzerindeyse televizyon kazanmakla kalmıyorsunuz, bir de çift kişilik no stress yatak kazanıyorsunuz.

Bellona yine yapmış yapacağını. Televizyon sahibi olmak isteyenler için kaçırılmaz fırsat. Bellona’dan yaptığınız alışveriş tutarı 6900 TL’yi geçerse anında 102 ekran Grundik LED televizyon hediye. Beğendiğiniz model olursa hem evinizi yenilemiş hem de bedava televizyon kazanmış olacaksınız.

Daha önce yaptığı İstikbal Alana LCD Bedava kampanyası ile benzerlikler gösteriyor.

Soru Sor

Bellona’dan TV Hediyesi hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz