Bellona Yıldızlı Ürünler

Bellona‘nın yeni kampanyası çok konuşulacak. Yıldızlı ürünler mükemmel indirimleri de beraberinde getiriyor. Kusursuz indirimler sizleri bekliyor. Bellona’dan belirtilen ürünlerde inanılmaz fiyatlar sizleri bekliyor. 990 TL’ye genç odası, 1790 TL’ye yatak odası, 1590 TL’ye yemek odası fırsatı şimdi Bellona Mobilya’da!

Kampanya tavsiye edilen fiyatlarla, 1 Kasım 2015 – 15 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Kapakta verilen fiyatlar Briza sürgü kapılı yatak odası Tk. (şifonyer ve puf fiyata dahil değildir, stok adedi 308), Briza yemek odası takımı (stok adedi 291), Sorento Sürgü Kapılı genç odası takımı (komodin, şifonyer ve Leon sandalye fiyata dahil değildir stok adedi 121) için geçerlidir.

Briza Yemek Odası Takımı (Yıldızlı Ürün)

Bellona’nın uygun fiyatlı ve şık yemek odası takımlarından. Bellona bayilerinde 1590 TL’den satışa sunulan bu ürün vatandaşlar tarafından çok beğenildi. 2014 yılının kaliteli tasarımları arasında bulunan bu yemek odası takımı, sizlere müthiş bir yemek zevki sunuyor. Yıldızlı ürünler içinde yemek odası modellerinden.

Sorento Genç Odası Takımı (Yıldızlı Ürün)

Bellona’nın 990 TL’ye satışa sunduğu Sorento genç odası takımı uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Komodin, şifonyer ve sandalyenin bulunmadığı bu takım yine de uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Bayilerde uygun fiyatlı satışı için 121 adet stok ayrılmış durumda. Geç kalmadan alın. Yıldızlı ürünler arasında en uygun fiyatlı olanı.

Briza Yatak Odası Takımı (Yıldızlı Ürün)

Bellona’nın son yıldızlı ürünü ise Briza yatak odası takımı. Yıldızlı olan Briza serisinin bu şık ve gösterişli takımından stoklarda 308 tane olduğu öğrenildi. 15 Aralık 2015 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında en düşük fiyatı 1790 TL olmak üzere stoklarla sınırlı olarak satışa sunulmuş olduğu öğrenildi.

Bellona tarafından satışa sunulan bu ucuz yıldız etiketli yatak odası, genç odası ve yemek odası takımları sınırlı sayıda satışta. Elinizi çabuk tutarak tükenmeden alabilirsiniz. Son gün 15 Aralık. Bellona yıldız etiketli ürünler ile yıldızınız bol olsun!

Soru Sor

Bellona Yıldızlı Ürünler hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz