Bellona Viyana

Bellona Mobilya’nın Avusturya’nın Viyana (Wien) kentinde bulunan mağazasının adresi ve diğer bilgileri bu sayfada.

Türkiye’nin İstikbal Mobilya ile birlikte en büyük iki mobilya markasından birisi olan Bellona Mobilya‘ Avusturya’da Viyana mağazasnı açmış oldu. Böylece Boydak Holding’in bu başarılı markası Viyana’ya da ulaştı. Marsilya şubesinden önce açılan bu Viyana bayisi Bellona’nın ilk Avusturya bayisi olma niteliği taşıyor.

Bellona Mobilya Viyana

Bellona Mobilya yetkilisi Bekir Boydak, açılış sırasında yaptığı açıklamada Viyana’dan sonra Marsilya’da da yeni bir mağaza açacaklarını dile getirdi. Açılıştan son derece memnun olan Bellona çalışanları gördükleri ilgi karşısında mutluluklarını gizleyemedi.

Viyana’da bulunan Bellona Viyana bayisi ile Bellona Mobilya’nın Avrupa’daki bayi sayısı artmış oldu. Yapılan açıklamada Viyana’nın ardından başka illerde de şube açılışlarının yapılacağı, Bellona Mobilya’nın Viyana’dan sonra genişlemeye devam edeceği kaydedildi. Bu açılışla birlikte Avusturya‘nın Viyana kenti İstikbal, Doğtaş ve Yataş ile birlikte büyük Türk markalarından olan Bellona’ya da kavuşmuş oldu.

Bellona Wien

Avusturya’nın Wien kentinde Bellona mağazası ile bu kentin ihtiyaçları da karşılanmış oldu. Kentte yaşayan Türk vatandaşları İstikbal Viyana‘dan sonra Bellona Viyana‘nın da açılması ile rahat bir nefes almış oldu. Wien kentinde yaşayan hem Avusturyalı hem de Türk vatandaşlar Bellona’nın Wien kentindeki varlığından son derece memnun olduklarını dile getirdi.

Bellona Viyana‘ya Quellenstrasse 72, Viyana, Avusturya adresinden ulaşabilirsiniz.

Soru Sor

Bellona Viyana hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Ayhan yasar
Ziyaretçi

Marsilyadaki yeni açılacak mağazanın yeni adresi

trackback
Bellona Avusturya | Mobilya Kulübü

[…] Avusturya’da açılan ilk resmi mağazası olan Bellona Viyana, Avusturyalı vatandaşların ilgisiyle karşılaştı. Siz de bu mağazayı ziyaret etmek […]

wpDiscuz