Bellona Frankfurt

Bellona Şimdi Almanya’da. Bellona ailesine güzel bir yerel bayi daha eklendi. Bellona hayranları ve yoldan geçen meraklılar çok beğendi. 800 metrekare mağazaya sahip Bellona Frankfurt şubesi ile artık gurbetçi vatandaşlarımız da Bellona kalitesi ile buluşacak. Bu mağaza Almanya’da bulunan ilk Bellona mağazası olma özelliği taşıyor.

Bellona in Frankfurt Deutschland. Die schöne neue Mitglied in der Familie Bellona wurde von den lokalen Behörden, Bellona Fans und neugierigen Passanten gleichermaßen begrüßt. Die 800 Quadratmeter große Shop ist sicher, die Stil-Liebhaber in Ihnen zu blenden. Besuchen Sie uns bald!

Moselstraße 45 63452 Hanau Almanya adresine giderek Bellona Frankfurt mağazasını gözlemleyebilirsiniz.

Ayrıca +49 6181 4296241 numaralı telefon ile Bellona’nın Frankfurt am Main mağazasına ulaşmanız da mümkün.

Almanya’da bulunan bir diğer mobilya mağazası İstikbal Berlin ile ilgili yazımıza İstikbal Berlin adresinden ulaşabilirsiniz.

Soru Sor

Bellona Frankfurt hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Aydan Güler
Ziyaretçi

Bellonadan romeo koltuk takimi ariyorum. Münih veya yakinlarda nerede bulabilirim ? Tesekkürler..

Ferhat Dağ
Ziyaretçi

Acun Abi bitbaks yapacam diyen arkadaşlar artık bu mobilyadan kullanacak. Gayet güzel bir haber. Ben Almanya’dan Gelyom acun abi bitbaks yapacam ya şön şön.

Taygun Özarduğ
Ziyaretçi

Biz almancılar olarak bu habere çok sevindik. Geçen sene istikbalden aldım bakalım bu defa da bellona alalım. Seneye de bakalım belki kelebek mobilya gelirse ondan alırız. Ama bellona gayet iyi gibi. Duyduğuma göre bellona ile istikbal aynı fabrikadan çıkıyormuş. İstikbal ve bellona ilişkisi arçelik ve beko ilişkisi gibiymiş diyorlar. Kaynım bunları söyledi bana bir de iyi ki ona rastladım 🙂

wpDiscuz