Bellona Bazalar

Bellona Mobilya tarafından üretilen birbirinden şık bazalar her kesimden kullanıcıya hitap ediyor. Tek kişilik ve çift kişilik türleri ile sandıklı bazalar 2016 yılında da Bellona güvencesiyle evlerin yatak odalarını süsleyecek.

Bellona Tek Kişilik Bazalar

Bellona tarafından üretilen tek kişilik bazalar, sandıklı ve sandıksız modelleri ile çok talep görüyor. Sağlam, fonksiyonel ve estetik yapısı ile Bellona Twinjoy bazalar rengarenk tek kişilik baza deneyimi sunuyor. Değişik renk seçenekleri ve derinin uyumu ile uzun yıllar uyum içerisinde tutku dolu bir yatak deneyimi Bellona tek kişilik Twinjoy bazaların sunduğu avantajlardan.

Bellona Çift Kişilik Bazalar

Bellona Mobilya tarafından baza üretiminde çift kişilik bazalara ağırlık verilmiş. Böylece evlerin yatak odalarında yerini sağlamlaştırmak isteyen Bellona Mobilya, en güzel baza modelleriyle müşterilerine rahat ve konforlu bazalar sunmayı amaçlamış. Bellona’nın yeni serisinden Venturo Baza ve Vera Baza okuyucularımıza önereceğimiz modellerin başında geliyor. Bellona’nın ürettiği çift kişilik bazalardan Diamond ve Style modelleri de olukça şık modeller olarak göze çarpıyor.

Bellona Kampanyalı Bazalar

Bütçesini düşünenler için de şu sıralar Bellona’nın Twinjoy baza modellerinde kampanya göze çarpıyor. Hem tek kişilik Twinjoy bazada hem de çift kişilik Bellona Twinjoy kapitoneli bazada bulunan kampanya indirimleri yüzleri güldürüyor. Fiyatlara küçük örnekler vermek gerekirse 90×190 standart tek kişilik Twinjoy baza 402 TL’den 377 TL’ye düşmüş durumda. Yine Twinjoy çift kişilik 180×200 cm boyutlarında kapitoneli bazanın peşin fiyatı 757 TL’den 709 TL’ye düşmüş. Bahsedilen fiyatlar peşin fiyat olup 15 Kasım 2015 tarihine kadar geçerlidir. Fiyatlarda Bellona Mobilya istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tuttuğu için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Soru Sor

Bellona Bazalar hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz