Bellona Avusturya

Bellona Wien Bellona Mobilya’nın Avusturya’da bulunan ilk resmi mağazası açıldı. Bellona Avusturya başta Viyana olmak üzere çok ilgi çekiyor. Avusturya’nın Başkenti Viyana’da açılan ve Avusturya’nın ilk Bellona mağazası olma özelliği taşıyan Bellona Exclusive mağazası ile Bellona markası Avrupa’da daha da genişlemiş oldu.

Geçtiğimiz aylarda açılışı görkemli bir törenle yapılan Bellona Avusturya, kentte yaşayan halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Şehirde yaşayan Türklerin yanı sıra Avusturyalı vatandaşların da yoğun ilgisini çeken açılışa çok sayıda önemli kişi de katıldı.

Markanın Avusturya’da açılan ilk resmi mağazası olan Bellona Viyana, Avusturyalı vatandaşların ilgisiyle karşılaştı. Siz de bu mağazayı ziyaret etmek istiyorsanız mesai saatleri içerisinde Quellenstrasse 72, Viyana, Avusturya adresine giderek burayı ziyaret edebilirsiniz. Alacağınız yeni mobilyanız şimdiden hayırlı olsun. 🙂

Etiketler:

Soru Sor

Bellona Avusturya hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz