Belçika Mobilya

Türkiye’nin en güzel mobilyaları Avrupa’da da kendisini göstermeye başladı. Belçika ülkesinde bulunan Türklere ve yabancılara ait mobilya firmaları hakkında detaylı bir yazı dizisi hazırlamaya karar verdik. Peki Belçika’da bulunan ve para harcamaya değer mobilya firmaları neler gelin birlikte bir göz atalım.

Meubelland

meubel land

Belçika’nın güzel mobilya firmalarından birisi. İçerisinde oturma odasından, yatak odasına, çalışma masasından genç odasına pek çok türde mobilya türü barındırıyor. Üstelik gayet kullanışlı ve konforlu olan Meubelland mobilyaları Belçika’da yaşayan soydaşlarımızın kullanabileceği mobilya firmalarından. Rue De Ribaucourt 158/160, 1080 Sint-Jans-Molenbeek, Belçika adresinde müşterilerini bekleyen Meubelland mağazaları hafta içleri 09:30 ila 19:00 saatleri arasında hizmet veriyor.  Dilerseniz +32 2 427 64 67 telefonundan kendilerine ulaşmanız mümkün.

MK Möebl Krings-Karaite

mk möbel

50 yıldan fazla yüksek kaliteli mobilya üreten firmalardan birisi de MK Möbel. Konforlu atmosferleri mobilya ile sunan MK Möbel Mobilya mutluluğu doğru seçim olarak gördüklerini söylüyor. 1961 yılında Belçika’da kurulan bu firma ailenin rahat etmesi için her türlü rahatlığı sunacak düzeyde. Hata içi 08:00 – 18:00, cumartesi günleri 09:00 – 18:00 ve pazar günleri ise 10:00 – 18:00 saatleri arası hizmet veren MK Möbel’in Römerstraße, Hünningen, 74780 ST.VITH Belçika adresinde büyük bir mağazası bulunmakta. +32 (0)80 22 84 77 numaralı telefondan da kendilerine ulaşmanız olası.

İstikbal Mobilya

istikbal mobilya logo

Türkiye’nin mobilya devi İstikbal Mobilya da Belçika’da satış yapan mobilya firmalarından. Belki de en kaliteli ve en ucuz mobilyayı sunan İstikbal Mobilya, sizin tercihiniz olabilir. Daha önce İstikbal Brüksel yazımızda ufak olarak değindiğimiz İstikbal Mobilya Belçika şubesi son derece uygun fiyatı ve kaliteli mobilyasıyla dikkat çekiyor. Belçika’da yaşayan bir Türk olarak İstikbal Mobilya kullanmak milli bir servete katkıda bulunmakla eşdeğer olacaktır.

Soru Sor

Belçika Mobilya hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz