Almanya Bellona Mağazası

Boydak Holding’e bağlı Bellona Mobilya’nın Almanya’da ilk mağazası açıldı. Görkemli bir açılış töreninin ardından açılan bu mobilya mağazası Alman ve Türk vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Bu mağaza ile Almanya’da bir ilki gerçekleştiren Bellona Mobilya, Almanya sınırları içerisindeki ilk mağazasını açmış oldu. Bu mağaza ile Almanya’ya adım atan Bellona Mobilya’yı başarılarından ötürü kutluyoruz.

Bellona Möbel in Deutschland. Boydak halten sein erstes Geschäft in Deutschland aufgrund Bello Möbel zu öffnen. Nach einer spektakulären Eröffnungsfeier, die das Möbelhaus eröffnet hat intensive Interesse von deutschen und türkischen Bürgern gesehen.

Almanya’da bulunan bir diğer mobilya mağazası İstikbal Berlin ile ilgili yazımıza İstikbal Berlin adresinden ulaşabilirsiniz.

Soru Sor

Almanya Bellona Mağazası hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Hermann Steuer
Ziyaretçi

Ben çok seviyorum. Ben bir almanım. Türken mobilya çok seviyorum. Bizim buralarda çok güzel oluyor. Bizim ülkede para değerli, € (oyro) iyi yani. O yüzden türklerin mobilylar bizim için ucuz. Çok kaliteli alman için.

Ahmet Keleş
Ziyaretçi

Neyin kafasıysa aynısından istiyorum biladerim 🙂 Alman olabilirsin ama bu marka bir Türk mobilya markası o yüzden saygı duyacaksın. Bellona Almanya’ya niye mağaza açtı? Çünkü ihracat arttırıp kazanmak için.

wpDiscuz