Alfemo Bella Smyrna Yemek Odası

Alfemo Mobilya, Bella Smyrna ismindeki yeni yemek odasını duyurdu. Bu tasarımda ağırlıklı olarak modern çizgiler yer almakta. Tripod tarzı sandalye ayakları da beyaz masa ile oldukça yakışmış. Geleceğin tasarımı olarak nitelendirilebilecek modernlikte olan bu tasarım çağının çok dahaa ötesinde. Highboard, köşe vitrin gibi yenilikçi modüller de içeren Alfemo Bella Smyrna’da cam raflar ve ışıltılı spot aydınlatmaları da dikkat çeken bir diğer unsur. Kapaklı saklama alanı, spot aydınlatmalı ve camlı sergileme alanı ve çekmeceleriyle kompakt ve estetik bir görünüm sunuyor. Sandalyeler de oldukça şık. Beyaz kadife ve deri pembe alternatifleriyle gelen sandalyeler dikkat çekiyor.

Ürün, ihtiyaca göre kombine edilerek alınabiliyor. Bella Smyrna Highboard, Bella Smyrna Yemek Masası ve 4 adet Bella Smyrna Sandalye ile gelen Alfemo Bella Smyrna yemek odası takımında sandalyelerde iki seçenek bulunmakta. İsterseniz pudra pembesi tonundaki deri sandalye, isterseniz de kadife beyaz kaplamalı sandalyeyi seçmeniz mümkün. Bir diğer kombinde ise Bella Smyrna Vitrin, Bella Smyrna Konsol, Bella Smyrna Konsol Ayna, Bella Smyrna Yemek Masası ve yine 4 adet Bella Smyrna sandalye beraberinde geliyor. Ürün web sitesinde yer alan bilgiye göre kombinlere göre 6 Kasım 2014 itibariyle 3930 ila 6936 TL arasında fiyat aralıkları bulunmakta. Bu şıklıkta bir yemek odası için ortalam bir fiyat. Zevkine uyan, böyle bir yemek odası takımına ihtiyacı olanların kaçırmaması gereken bir fırsat.

Soru Sor

Alfemo Bella Smyrna Yemek Odası hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz