Akaslan Mobilya Köln

Almanya’nın Köln kentinde ev dizaynı konusunda uzmanlaşmış Akaslan Mobilya (Akaslan Möbel) hakkındaki adres ve diğer bilgiler.

Portekiz, İtalya ve Fransa gibi ülkelerden mobilya ithal edip satışını yapan Akaslan Mobilya, Köln şehrinde oldukça fazla rağbet görüyor. Mobilya’da trendleri takip eden ve müşterilerine son moda mobilyaları sundan Akaslan Möbel, Köln’de yıllardır kaliteli mobilya hizmeti vermeyi sürdürüyor. Türkiye’nin kaliteli markalarından Doğtaş’ın da ürünlerini bulunduran Akaslan, 25 yıllık tecrübeye sahip.

Akaslan Möbel Köln

Akaslan Möbel Köln

Mobilya dışında Digiturk, D-Smart gibi türk televizyon kanalları hizmeti de veren Akaslanlar, Köln’de yaşayan Türklerin ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyduklarını belirtiyorlar.

Akaslan Mobilya (Akaslan Möbel) Köln adresi aşağıdaki gibidir. Aşağıdaki adresten kendilerine ulaşabilirsiniz veya mesai saatleri içerisinde telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Adres: Bergisch Gladbacher Str. 269 Köln, Almanya.
Telefon: +49 221 16839966

Etiketler:,

Soru Sor

Akaslan Mobilya Köln hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz