Abiye Bruksel

Belçika’nın Brüksel kentine yaşayanlar için özel seçtiğimiz abiye modellerinden bir demet. Bruxelles giyim modasına uygun abiyeler.

Fransızca’dan Türkçe’ye geçen abiye kelimesi giyinmiş anlamına gelir. Türkçe’de daha çok ağır gece kıyafetlerini tanımlamak için kullanılan abiye giysiler; düğün, kokteyl, kına gecesi gibi özel davetlerde oldukça sık kullanılan kıyafet türlerindendir.

Yoğun Türk nüfusunun bulunduğu Belçika’nın Brüksel kentinde Türk davetleri ve düğünleri de sıklıkla yapılmakta. Bu yüzden Brüksel’de bulunan hanımların ihtiyaç duyabileceği ve ülkenin modasına uygun abiye modellerini sizler için derledik. Galeride bulunan Brüksel abiye modellerine bakarak 2015-2016 sonbahar kış abiye modası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Abiye seçimi yapılırken kişisel zevkler ve ortamın havası da dikkate alınmalıdır. Katılacağınız davetteki davetlilerin bulunduğu sosyoekonomik durum, dini görüşleri, toplumdaki yerleri seçeceğiniz abiyenin modelinin belirlenmesindeki önemli faktörlerin başında gelir. Brüksel Abiye ile Brüksel’de yaşayan Türklere abiye konusunda biraz olsun yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. 2016 yılında da abiye kıyafetler oldukça dikkat çekeceğe benziyor.

Etiketler:,

Soru Sor

Abiye Bruksel hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz