2016 Yemek Masası Modelleri

2016 yılına ait çok şık ve gösterişli yemek masaları Mobilya Kulübü‘nde. Hemen bakın ve sizler için seçtiğimiz 2016 model yemek masaları hakkında detaylı bilgiye ulaşın.

Yılın ortasını da geride bıraktığımız şu günlerde yemek masaları da evlerin şıklığını tamamlayan nadide mobilyalar olarak göze çarpıyor. 2016 yılında insanlar daha çok ahşap renklerinde masaları tercih ederken, yine şık ve modernizmden geri kalmamaya da özen gösteriyorlar.


Genellikle kahve tonlarının hakim olduğu 2016 yemek masalarında zaman zaman modern çizgiler kendisini gösterirken, zaman zaman da eski klasik dönemin ağırlığı hissediliyor. Vernikli parlak yüzeylerin de sık görüldüğü 2016 yemek masalarında kullanım açısından kolaylıklar da tercih ediliyor.

Modüler ve popüler mobilya üreticilerinin yeni koleksiyonlarına baktığımızda müşterilerini son derece memnun ettikleri gözden kaçmıyor. Özellikle İstikbal, Kilim, Alfemo gibi Türkiye’nin önde gelen markaları yeni modellerinde de şık ve sade tasarımlarla ön plana çıkıyorlar. Bir diğer popüler mobilya markası olan Mondi ise daha uygun ve kaliteli yemek masası modellerini bizlerle buluşturuyor.

Etiketler:

Soru Sor

2016 Yemek Masası Modelleri hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

İlk yorumu sen yap

Bildir