2016 Yemek Masası Modelleri

2016 yılına ait çok şık ve gösterişli yemek masaları Mobilya Kulübü‘nde. Hemen bakın ve sizler için seçtiğimiz 2016 model yemek masaları hakkında detaylı bilgiye ulaşın.

Yılın ortasını da geride bıraktığımız şu günlerde yemek masaları da evlerin şıklığını tamamlayan nadide mobilyalar olarak göze çarpıyor. 2016 yılında insanlar daha çok ahşap renklerinde masaları tercih ederken, yine şık ve modernizmden geri kalmamaya da özen gösteriyorlar.


Genellikle kahve tonlarının hakim olduğu 2016 yemek masalarında zaman zaman modern çizgiler kendisini gösterirken, zaman zaman da eski klasik dönemin ağırlığı hissediliyor. Vernikli parlak yüzeylerin de sık görüldüğü 2016 yemek masalarında kullanım açısından kolaylıklar da tercih ediliyor.

Modüler ve popüler mobilya üreticilerinin yeni koleksiyonlarına baktığımızda müşterilerini son derece memnun ettikleri gözden kaçmıyor. Özellikle İstikbal, Kilim, Alfemo gibi Türkiye’nin önde gelen markaları yeni modellerinde de şık ve sade tasarımlarla ön plana çıkıyorlar. Bir diğer popüler mobilya markası olan Mondi ise daha uygun ve kaliteli yemek masası modellerini bizlerle buluşturuyor.

Etiketler:

Soru Sor

2016 Yemek Masası Modelleri hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Mevlit haspolat
Ziyaretçi
Elif hanım yazılarınızı denk geldikçe takip ediyordum.öncelikle mobilya konusunda bizleri bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim.yorum yazmak bugüne denk geldi.yazılarınız haricinde bu sektörleri ilgili size danışmam gereken daha doğrusu aklımda bi proje var ve onu gerçekleştirmek için sizden fikir alma imkanı yakalarşam çok mutlu olurum.bu arada benim ailemde mobilya mağazası var bu işin içindeyim ama ben bağımsız bişey yapmak için cabalıyorum ve bunun için birimlerinden fikir almalıyım.sizi tercih etmemin nedenleri işe 1 bu iş için yazılar yazıp emek vermeniz bu ise olan sevginizi gösterir 2avrupada yaşamanız ve ister istemez farklı bi ufkunuzun olduğunu gösterir.3 özellikle genç olmanız bende 28yasındayım ticareti büyüklerden babamızdan… Read more »
wpDiscuz