2016 Perde Modelleri

Yirmibirinci yüzyılın 16. yılında perdeler önceki yıllara göre daha modern çizgilerde olacak. Bu yılda evlerin dekorasyonunda kullanılacak perdeler 2015’e nazaran daha sade ve daha amaca yönelik olması planlanıyor. Tasarımcıların söylediğine göre 2016 yılındaki perde modelleri gösterişten uzak ve günün yorgunluğunu atmaya yönelik göz yormayan tasarımlardan oluşacak. Modernitenin yanında lüks yaşamdan kaçmak istemeyenlerin de düşünüldüğü 2016 perde modelleri arasında en çok dikkat çekenler ise rengarenk tonların kullanılışı. Yani 2016 yılında perdelerde her renk kullanılmakta. Bu da evlerde cıvıl cıvıl bir havanın eseceğini gösteriyor. İlham verici nitelikteki perde modelleri ile evlerin şık ve güzel olması düşünülürken, mikrofiber yapılı perde modelleri ile evlerin daha az tozlanması da sağlanmış oluyor.

2016 yılının perdeleri 2015 yılından temel olarak pek farklı olmasa da 2016’da bulunacak olan ekstra özellikler bu yılı diğerlerinden ayıran nitelikte olacak. Fransız modacılar tarafından son moda takip edilerek yapılan perde tasarımları ile 2016 perdeleri şık ve estetik görünümlerden oluşacak. Siyah ve beyazın ağırlıklı olacağı 2016 ilkbahar yaz kreasyonunda perde modelleri daha çok karamsar havada olurken, 2016 yılının sonlarına doğru bu trend renkten renge geçen adeta cıvıl cıvıl bir havada gerçekleşecek.

Evlerde büyük bir uyumla renk cümbüşünün yaşanacağı 2016 perde modellerinde, kişiler isterlerse kendi modellerini kendileri seçebilecekler. Böylece dekorasyon uzmanlarına bağlı kalmadan kişisel zevklere göre perde seçimi mümkün kılınacak.

2016 yılından 2017’ye geçişte de bu trendin sürmesi beklenirken, 2017 yılına geçişin daha hafif ve yumuşak olması beklenmekte. Aynı doğrultuda 2015 perdelerinin 2017 ile benzerlik gösterdiği görülürken; 2016 perdelerinin diğer tüm yıllara nazaran daha modern ve daha sade olması bekleniyor.

Soru Sor

2016 Perde Modelleri hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz